Hakkımızda

2008 yılından bu yana hizmet vermekte olan Havayolu Şikayetleri, havacılık sektöründe direkt ya da dolaylı olarak hizmet veren firmalar ile bu hizmeti kullanan kullanıcılar ya da bu hizmetin verilmesinde rol oynayan personel arasında bir köprü görevi görerek, internet üzerinden müşteri ilişkileri hizmeti sağlamayı aynı zamanda kamuoyunu bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.

İnternet üzerinde sunulan bu hizmet, tüketici/personel ile firma arasındaki iletişimin hızlanmasına olduğu kadar, şikayet ve dileklerin kamuoyunda yankı bulmasında da önemli rol oynamaktadır.

2011 yılında, yeni bir yüz ile yayın hayatına devam eden Havayolu Şikayetleri, halen beta sürüm olmakla birlikte sizlerden gelen talepler doğrultusunda ilerlemektedir. Bir Airport Media Group projesi olan Havayolu Şikayetleri, bünyemizde barındırdığımız diğer platformlarımız ve gerçekleştirdiğimiz diğer projelerimiz gibi ilkleri ve kaliteyi hedeflemektedir.

Projemize destek vermek, hata bildirimlerinde bulunmak ya da herhangi bir konuda bize ulaşmak için sitemizin iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Airport Media Group