Şikayet Bilgileri
2009-06-27 Bi daha mı PEGASUS Pegasus

Hit: 5536

1Yorum
eşim ve oğlumu sabiha gökçen den trabzona göndermek için; 24.06.2009 10:40 uçağına pegasus havayolları şirketinden gidiş-dönüş bilet satın aldım. (bilet almakta geciktiğim için başka firmalarda bilet bulamadığımdan) 45 dakika kala İç hatlar gidiş bölümünde check-in için pegasus'u aramaya başladım. İlk defa bu şirketten bilet aldığım için pegasus'un b bölümünde olduğunu bilmiyordum. benim bunu öğrenip çantalarla b kısmına gitmem neticesinde 27 dakika kala check-in e girdim. Önümdeki yolcuda aynı uçağa check-in yaptırdı ve evet bana sıra geldiğinde 3 dakika geç kaldığım ve check-in in kapandığı söylendi. (daha sonra bana önümdeki yolcuların online check-in yaptırdığı söylendi ancak bu gişe online check-in gişesi değildi.) dahası benim arkamdaki 4 yolcu da bebeklerine online chec-in yaptırmış olduğu gibi komik bir gerekçeyle uçağa alındı. ancak bÜtÜn Çabalarima ve serzenİŞlerİme raĞmen benİm 2 yolcum uÇaĞa alinmadi. (bilet satıştaki arkadaşlar iyi bir operasyon yapmış ve uçağı tahminim dolu kaldırmayı ve yine tahminen koltukları iki kere satmayı başarmışlardı. ben bu sonucu onların çabalarından ve konuşmalarından çıkartıyorum.) genel müdürlüğü aradım ve tam 5 saat havaalanında bekletildim, dakkalarca telefon görüşmesi yaptım. sonunda genel müdürlükteki bir yetkilinin insafa gelmesi ve 60 tl lik cezayla ertesi gün yolcularımı uçurmayı başardım.

nerde kalmış bu şirkette müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati yaratma çabası.

mağdur edildim, bende bu mağduriyeti etrafıma, dostalarıma vs. çevremdeki herkese bu şirketin güzel reklamını yaparak gidereceğim. saygılarımla...
Facebook Twitter Digg Stumble Delicious
Firma Yetkilisi Yorumu 2011-02-10 15:58:42

Firma Yetkilisi
Pegasus Sayın Misafirimiz,

Mesajınız ilgili departmanlarımıza iletilerek tarafımızdan incelenmiştir. Pegasus Havayolları olarak siz misafirlerimize Güvenli ve Kaliteli hizmet sunmak temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Bu bağlamda şirketimiz bünyesinde hizmet veren tüm personellerimize mesleki eğitimler verilmektedir.

Konu hakkında ilgili müdürlüğümüz tarafından misafir memnuniyeti adına işlemleriniz ile ilgili yardımcı olunmuştur.

Uçuşlarımızda yeniden görüşmeyi dileriz.

Saygılarımızla,
Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri
Firma Bilgileri
  • HavayoluŞikayetleriTüm Şikayetler: 418
  • HavayoluŞikayetleriÇözümlenenler: 6
  • HavayoluŞikayetleriCevap Bekleyenler: 412