Şikayet Bilgileri
2009-06-25 İnadına Bravo.... Pegasus

Hit: 4041

2Yorum
pegasus hakkında oldukça şikayet var... yok su paralı, yok hostesler soyle boyle diye.
suyun bile paralı olacağını daha biletini almadan biliyorsun. cok susadın kıy parana al suyunu. 100 tane su alsan 3 defa karnını tıka basa doyursan yinede diğer şirkete ödediğin paraya ulaşamazsın. kazık yemeden uçalım diyorsunuz cılkını cıkarıyorsunuz, hatta şımarma o kadar ki yakında hostesleride isteyeceksiniz. pegasus olmasaydı bu şikayetciler hayatında havalimanını yanından bile gecemezdi. bide hostesler terbiyesizmiş. gittiniz seçemelere kazanamadınız şimdi de çamur at kazanan rakiplere izi kalsın mantığıyla torpil söylemi yetmiyormuş gibi bunu çıkarın. pegasus a da bir çift lafım var tabi tamamen hayal ürünü ama; sadece 1 haftalığına bırakın low-coast olayını koyun biletlere normal kazık ücretleri bakın bu milllet bağıra bağıra çağırmıyor mu sizi?
Facebook Twitter Digg Stumble Delicious
Site Üyesi Yorumu 2011-12-02 05:23:05

Site Üyesi
meltem demirbilek PEGASUS HAKKINDA 100 TANE ŞİKAYET VARKEN HALEN DİKKATE ALINMADAN İNCELENMİYOR VE DÜZELTİLMİYORSA BU SAYFADAKİ YORUMLARIMIZIN HEPSİNİ BASINA İLGİLİ YERLERE GÖNDEREREK BİZDE SESİMİZİ DUYURALIM OZAMAN VEEEE ŞİKAYETLER BU KADAR ARTMIŞ İKEN PEGASUS HAKKINDA SAVUNMA YAPAN ARKADAŞLAR MUTLAKA YA PEGASUSTA ÇALIŞAN YAKINLARDAN BİRİDİR , YADA KENDİ ÇIKARLARI VARKİ MENFAATLERİ KESİLECEĞİNDEN KORKULARI VARDIR. BRAVO PEGASUSU KORUYUP KOLLAYAN ŞAKŞAKÇI ARKADAŞLARA DEVAM EDİN, DEVAM EDİN,
Firma Yetkilisi Yorumu 2011-02-10 15:58:22

Firma Yetkilisi
Pegasus Sayın Misafirimiz,

Mesajınız ilgili departmanlarımıza iletilmiş olup dikkate alınmıştır.

Göstermiş olduğunuz ilgiye biz teşekkür ederiz. Siz değerli yolcularımızın Güvenliği ve Memnuniyeti için çalışmaktayız.

Büyük çaba ve özveri ile çalışılan havacılık sektöründe, Olumlu görüşlerinizi ve takdirlerinizi kazanmak, elbette tüm Pegasus ailesi için büyük önem arz etmektedir.

Uçuşlarımızda tekrar görüşmek üzere

Saygılarımızla,
Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri
Firma Bilgileri
  • HavayoluŞikayetleriTüm Şikayetler: 418
  • HavayoluŞikayetleriÇözümlenenler: 6
  • HavayoluŞikayetleriCevap Bekleyenler: 412