Şikayet Bilgileri
2009-04-21 kemerlerinizi çapraz olarak birakabilirmisiniz !!!! Pegasus

Hit: 11735

1Yorum
tarih : 20.08.2008 sefer : istanbul - köln h91333 uçak no'lu izair uçusu. (pegasus) uçak köln'e indikten sonra hostesin yaptigi anonsun sonunda müsterilerden birde ricasi var : " bizlere yardimci olmak isteyen yolcular lütfen oturduklari yerlerdeki kemerleri çapraz olarak birakirlarsa memnun oluruz " !!!!! bu anonsu duydugumda agzim açik kaldi resmen, utanmasalar yakinda Ücretli olan serviside bize yaptiracaklar !!! sonra anonsta derler ki ali bey bizi çok çalistiriyor, lütfen ne istiyorsaniz gelip kendiniz servis yapin :) !!!
Facebook Twitter Digg Stumble Delicious
Firma Yetkilisi Yorumu 2011-02-10 15:55:10

Firma Yetkilisi
Pegasus Sayın Misafirimiz,

Pegasus Havayolları olarak siz misafirlerimize Güvenli ve Kaliteli hizmeti ucuz biletler ile sunmak temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Bu bağlamda her dönemde yeni kampanyalar düzenlenmektedir.

Güvenli ve Kaliteli hizmet prensipleri ile birlikte Zamanında kalkış performansımızda hassasiyet ile uygulanmaktadır. Zamanında kalkış performansımız Günlük ve Aylık olarak internet sitemizden tüm kamuoyuna afişe edilmektedir.

Tüm misafirlerimizden de bu performansa katkı sağlayabilmeleri adına uçuş sonrası kemerlerin çapraz bırakılması rica edilmektedir. Ayrıca her uçuş sonrası kabin ekiplerimiz tarafından tüm uçağımız kontrol edilmektedir.

Siz değerli misafirlerimizin, tarafımıza ilettiği her türlü görüş, öneri ve şikâyet, Şirketimizin gelişimine ciddi katkı sağlamaktadır.
Büyük çaba ve özveri ile çalışılan havacılık sektöründe, Olumlu görüşlerinizi ve takdirlerinizi kazanmak, elbette tüm Pegasus ailesi için büyük önem arz etmektedir.

Teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Saygılarımızla,
Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri
Firma Bilgileri
  • HavayoluŞikayetleriTüm Şikayetler: 418
  • HavayoluŞikayetleriÇözümlenenler: 6
  • HavayoluŞikayetleriCevap Bekleyenler: 412