Şikayet Bilgileri
2010-06-22 OTOPARK TAV

Hit: 2815

0Yorum
sayin tav yetkİlİlerİ,
ben atatÜrk havalİmaninda Özel bİr Şİrkette ÇaliŞmaktayim. tav otoparkina kayitliyiz. hergÜn otoparka aracimizi park edİyoruz. her Şey Çok gÜzel gÜvenlİk gÖrevlerİnİn davraniŞlari yaptiklari gÖrev Çok mÜkemmel.
yalniz tek bİr Şeyden Şİkayetİmİz var. emİn olun kİ bu Şİkayete bu otoparka araÇlarini parkeden tÜm ahl ÇaliŞanlari katilacaktir.
Şİkayetİmİz otopark İÇerİsİnde ÇikiŞa doĞru koyduĞunuz kalin su borusu dİye tahmİn ettİĞİmİz hiz kesmek İÇİn kullanilan kasİsler. ne kadar yumuŞak ve yavaŞ geÇsekte arabanin her tarafi sallanmakta. bu da araÇlarimizda hasarlara yol aÇmakta. yaŞasiĞimiz sarsinti da cabasi. hepİmİz hem fİkİrİz bu kasİslerİn otopark İÇerİsİnde olmasindan. ÇÜnkÜ bazi kendİnİ bİlmezler o daracik yerde sÜrat yapiyorlar. sİzden İstedİĞİmİz bu borulari sÖkÜp yerİne otopark ÇikiŞinda ve gİrİŞİnde bulunan daha modern bİr gÖrÜntÜsÜ ve daha yumuŞak geÇmemİzİ saĞlayan plastİk kasİslerden koymaniz.ahl gİbİ modern bİr havalİmanina bu tÜr Çİrkİn gÖrÜntÜler hİÇ mİ hİÇ yakiŞmiyor. lÜtfen bu Şİkayetİmİze kulak verİn. en kisa zamanda bu aksakliĞi gİdereceĞİnİzİ umuyoruz.
saygilarimizla...
Facebook Twitter Digg Stumble Delicious