Şikayet Bilgileri
2009-05-23 pişmanım PEGASUS u seçtiğime Pegasus

Hit: 5461

3Yorum
bu sabah(23 mayis 2009) 6:50 istanbul-bodrum uçağıyla gitmek üzere havaş servisiyle sabiha gökçen e gittim. uçağın kalkışına yarım saat kala oradaydım. son 3 uçuşum da aynı satte olmuştu ve her seferinde yarım saat önce havaalanında oluyordum. check-in için müraacaat ettiğimde kapıların kapandığını alamayacaklarını söylediler. kulaklarıma inanamadım. daha birkaç hafta önce aynı saatte check-in yaptırmış ve uçmuştum bodrum a. defalarca dil döktüm. en az 3 kişiyle konuştum hepsi de robot gibi anı aynı cevabı veriyorlardı. yarım saat önce kapılar kapanır. başka söyledikleri laf yok ve peki ben şimdi ne yapacağım eşim beni bekliyor diyorum. onu ben bilemem diyorlar. ben orada 10 dk. dil döktükten sonta 5-6 kişi daha göründü onlar da uçağa binmeye çalışıyorlar aynı benim durumumdalar yani. herkes bağırmaya sinirlenmeye başladı fakat pegasus görevlileri sanki duvar. aralık ayından beri istanbul-pegasus arası neredeyse her hafta sonu uçuyorum. adamlara dünyanın parasını ödedim yaptıklarına bakın. herkese söylüyorum kesinlikle pegasus tan bilet almayın. benim gibi ortada kalırsınız evime döndüm. şu saatte bodrum da eşimin yanında olacakken istanbulda evde tek başıma oturup sinirden ölüyorum. hem hafta sonumu yedi, hem uçak biletim yandı hem eşim oralarda hasta oldu gidemediğim için. hem de dönüş biletimi cezalı iptal edebildim. maddi manevi zarardayım yani. u kadar sorumsuz, katı kuralcı bir şirket. uçak orada yarım saat durdu, bizi o sürede tuttular ve uçağa göndermediler.
Facebook Twitter Digg Stumble Delicious
Site Üyesi Yorumu 2012-06-06 02:13:55

Site Üyesi
emin ksk Çok bilmiş bir şekilde firmayı suçlayanlar için havalimanında kontuar görevlileri genelde yer hizmetleri çalışanları olur ayrıca değil pegasus hiçbir şirket 30 dk dan az bir süre kalmışsa sizi uçağa alamaz. Belli kuralları ihlal etmesi gerekir ki uçuş ekranları kapandığı için insiyatif olayı dahi zordur.
Site Üyesi Yorumu 2012-01-25 11:14:40

Site Üyesi
Hasan Kartal O zaman yarım saat önce değil daha önce gelmelisiniz.Bunu da bilmeniz gerekir.
Firma Yetkilisi Yorumu 2011-02-10 15:56:32

Firma Yetkilisi
Pegasus Sayın Misafirimiz, işlemlerinizin incelenerek detaylı yanıt verilebilmesi amaçlı olarak Rezervasyon veya Bilet Numaranızı mesajınız ile birlikte tarafımıza (misafir.iliskileri@flypgs.com) iletmenizi rica ederiz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri
Firma Bilgileri
  • HavayoluŞikayetleriTüm Şikayetler: 418
  • HavayoluŞikayetleriÇözümlenenler: 6
  • HavayoluŞikayetleriCevap Bekleyenler: 412