Şikayet Bilgileri
2014-03-18 şikayet Bora Jet

Hit: 1728

0Yorum
17/03/2014 günü Kıbrıs'a gitmek üzere Antakya havalimanına ulaştım. Uçağın kalkmasına yarım saat vardı içeri girdiğimizde gişe görevlilerinin yerinde olmadığını gördüm ve bunun üzerine telsizle görevliler çağırıldı.Görevlilerin saat itibariyle ayrıldıkları zaman dilimi kayıtlar incelendiğinde görülecektir. Görevli telsizle görüştükten sonra uçağa kabul edileceğimi bildirdi bunun üzerine işleme başlandı aradan birkaç dakika geçtikten sonra telsiz anonsuyla tekrar alınamayacağım bildirildi.Bu arada bagajlarımı almak üzere bir görevli dahi gönderilmişti. Biz bu arada yetkililerle görüşmek istediğimizi sorunlarımızın çözülmesi ve mağduriyetimizin giderilmesi için görevli ile görüştüğümüz sırada görevli tekrar telsizle durumu bildirdi ve tekrar bagajsız kabul edileceğim bildirildi ve sonuç itibariyle uçağa alınmadım.
Şimdi;
Eğerki kesin bir şekilde uçağa alınamayacaksam neden iki kez kabul edildim ve akabinde vazgeçildi.
Bagajlarım alınmadığı takdirde ben bu bagajlarım ve özel eşyalarım olmadan nasıl seyahat edebilirim, kaldı ki görevlilere asker olduğumu ve bagajlarımda askeri üniformaların bulunduğunu defalarca bildirdim ve tarih itibariyle birliğimde olmam gerektiğini aktarmış olmama rağmen hiç bir şekilde yardımcı olunmadı.
Yine 10 Ocak 2014 tarihinde aynı güzergaha yapılan seferde ise uçak yolcuları uçağın kalkış saatine 5 dakika kala dahi uçağa alınmışlardır bu da kayıtlarınızda mevcuttur. Öyleyse bu uygulama keyfiyetli bir uygulamadır. Demek ki firma konulan kurallara göre değil keyfiyetli işlem yapmaktadır. Eğer ki uçağın kalkış saatine 20 dakika kadar kala sürede uçağa alınacaksak neden 10 Ocak 2014 tarihinde uçağın kalkış saatine 5 dakika kadar kala alındık.
Ayrıca bünyenizde çalışan görevlilerin umursamaz ve iş bilmez davranışları da firmanızın imajını zedelemektedir. Taleplerimin gözden geçirilmesini ve ilgililer hakkında gereğinin yapılmasını istiyorum.
Facebook Twitter Digg Stumble Delicious
Firma Bilgileri
  • HavayoluŞikayetleriTüm Şikayetler: 9
  • HavayoluŞikayetleriÇözümlenenler: 1
  • HavayoluŞikayetleriCevap Bekleyenler: 8