Şikayet Bilgileri
2012-11-02 UÇUŞ İPTALİ ACT Airlines

Hit: 1501

0Yorum
30.10.2012 SAMSUN -İSTANBUL 7.50 uçuşunun iptal edildiğini 30.12.2012 saat 7.20 de havaalanında öğrendik . açıklamaları ise "aradık ancak ulaşamadık"tan ibaretti.Düşünün bayram ertesi bir uçuş ve tam da uçuşların full dolu olduğu bir tarih.Üstelik oğlum da bir sınava yetişecek. Kendi sitelerinde de yayınladıkları gibi uçuş iptallerinde alternatif sunuş önermeleri ve mağduriyetimi önlemeleri gerekiyordu. ancak biz sorduğumuzda en yakın uçuşun 4 kasımda olduğunu öğrendik. Mecburen kişisel çabalarımızla üstelik 400 tl ye üstelik sabiha gökçen havaalanı yerine atatürk havaalanına bir bilet bulabildik!!!
En kötüsü sun expresin müşteri hizmetlerine ulaştığımda hala "aradık ulaşamadık" demeleri. telefon kayıtlarında görülmüyor. Ayrıca böyle önemli bir uçuş için mesaj da çekebilirlerdi. Bizim gibi mağdur olan başka vatandaşlarda vardı havaalanında. bU NASIL BİR KURUMSAL ANLAYIŞTIR?
Yolcu hakları yönetmeliğindeki ilgili madde gereğince doğan tazminat hakkımı istiyorum. Israrla gerekli yollara başvuracağım. Teşekkürler!!
Facebook Twitter Digg Stumble Delicious
Firma Bilgileri
  • HavayoluŞikayetleriTüm Şikayetler: 27
  • HavayoluŞikayetleriÇözümlenenler: 0
  • HavayoluŞikayetleriCevap Bekleyenler: 27