Şikayet Bilgileri
2014-05-20 Uçuş Rezaleti Onur Air

Hit: 1409

0Yorum
19.05.2014 tarihli saat : 22.25 / 227 nolu Antalya-İstanbul uçağı ile seyahat ettim.Keşke başka firmayı tercih etseydim diyorum.Çünkü;

Öncelikle Onur Air gibi eski bir havayolu şirketinin bu hale gelmesine çok üzüldüm bunu belirtmek isterim.En son 3 sene önce bu firma ile seyahat etmiştim fakat şu andaki kalite o zamanların çok altında.
Uçağın motor ve pervane gürültüsü yüzünden kulaklarım şu an duymuyor geçmezse doktora gitmeyi düşünüyorum, yüksek ses yüzünden berbat bir yolculuk geçirdik.Bazen ses o kadar arttıki uçak düşecekmi diye yolcular olarak bazen birbirimize baktık.
Ayrıca personelin kalitesi oldukça düşük,ben 2. Sırada oturan bir yolcuydum ve yolculuk sırasında ön taraftan sigara kokuları geliyordu.Ben sürekli uçakla seyahat eden biriyim böyle birşeye ilk kez şahit oluyorum.Personelin (pilot veya kabin memurları) sigara içmeyen insanlardan tercih edilmeli ayrıca artık eskimiş uçakların değiştirilmesi gerekliliği söz konusu.Bu şikayetler sadece benim değil çevremdeki bütün yolcuların ortak düşüncesi.Tam bir rezalet yani.


Facebook Twitter Digg Stumble Delicious
Firma Bilgileri
  • HavayoluŞikayetleriTüm Şikayetler: 112
  • HavayoluŞikayetleriÇözümlenenler: 1
  • HavayoluŞikayetleriCevap Bekleyenler: 111